שירות פסיכיאטרי אונליין מותאם אישית לכל מטופל

גישה אישית, טכנולוגית, יעילה, מהירה, ופורצת דרך, מבלי לצאת מהבית.

כוללת אבחון וליווי צמוד על ידי צוות פסיכיאטרים.

התאמת הטיפול התרופתי הנכון לכל אחת ואחד מהמטופלים שלכם יכולה לתמוך ולייעל את הטיפול הרגשי בהם.

אנו בצוות Healthy Mind מעריכים את הטיפול המסור שאתם מעניקים למטופלים כחלק מעבודתכם, ומזמינים אתכם לשתף פעולה על מנת שיחד נספק למטופלים שלכם את הטיפול והשירות המיטביים ביותר.

הפניית מטופלים לקליניקת Healthy Mind

השירותים בHealthy Mind כוללים הערכה פסיכיאטרית, אבחון, מתן המלצות מבוססות אלגוריתם ייחודי על טיפול יעיל ומותאם אישית, ומעקב אחר יעילות הטיפול. זאת תוך שמירה קפדנית על פרטיותם של כל מטופל ומטופלת, ועמידה בתקני הפרטיות ואבטחת המידע המתקדמים בעולם.

בעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים המשלבים בינה מלאכותית, אנו מעניקים לכל מטופלת ומטופל שירותים מתקדמים ומבוססי מדע. כלים אלה פותחו ע״י צוות חוקרים יוצאי מכון וייצמן בשילוב עם צוות של פסיכיאטרים מומחים, ופורסמו בעיתונים מובילים ובספרות המדעית.

להפניית מטופלים:

יחס אישי לכל מטופלת ומטופל

קליניקת Healthy Mind משלבת כלים אבחוניים דיגיטליים ומערכות תומכות החלטה – Decision Support Tools (העומדים בדרישות אמ"ר, CE באירופה ותקני ISO של מכשור רפואי).

השימוש במערכת בינה מלאכותית הנעזרת באלגוריתמים המתבססים על שאלונים אבחנתיים, נתונים קליניים וסוציודמוגרפיים של המטופלים בשילוב ליווי צמוד של כל מטופל על ידי מנהלי תיק (פסיכולוגים ועובדים סוציאליים) מסייעים בחידוד האבחנה של המטופל ומתן טיפול תרופתי מותאם אישית.

מודל זה מאפשר לפסיכיאטר המטפל לשפר את חווית המטופל, ללא מגבלה של מיקום גיאוגרפי, והכי חשוב להעניק טיפול מהיר (תוך מספר ימים), אמפתי ומקצועי המותאם למטופל

"

"

"הגעתי ל Healthy Mind בעקבות חיפוש אחר מענה פסיכיאטרי עבור מטופלת שלי, שהמענה התרופתי שקבלה במסגרת האשפוז, ולאחר מכן בקופ"ח, התברר כלא מתאים עבורה. המענה שקבלה המטופלת שלי ב- Healthy Mind היה מהיר, אדיב ומקצועי. השרות המוצע כולל ליווי אישי וצמוד המשלב כלים אבחוניים המאפשרים אבחנה והתאמה תרופתית מקסימלית, והשיפור במצבה הורגש מיד.
אני ממליצה בלב שלם להשתמש בשרותיהם.”

- טלי חורי - פסיכותרפסטית -

ב-3 שלבים פשוטים

1

אבחון

אין צורך לצאת מהבית!

הבדיקה המיידית והמהירה שלנו להערכת חרדה ודיכאון מתבצעת אונליין ומאפשרת לנו להבין טוב יותר את מצב המטופלים שלכם על מנת לספק מרשם מדויק ומותאם אישית בדיוק עבורם. תהליך זה יחסוך לך זמן יקר, ולמטופלים שלך סבל מיותר.

2

התאמת טיפול תרופתי אישי

הטיפול המושלם עבורך!

התאמת הטיפול התרופתי נעשית בסיוע אלגוריתם מבוסס בינה מלאכותית אותו פיתחנו במהלך שנים של מחקר מדעי מעמיק , המאפשר להתאים טיפול תרופתי מהר ככל הניתן, עם אחוזי הצלחה מהגבוהים ביותר בתחום (עד פי 2 מהשיטה הרגילה).

3

מעקב וליווי צמוד

אנחנו איתך לאורך כל הדרך!

צוות הפסיכיאטרים ואנשי המקצוע המומחים שלנו, יחד עם נציגי התמיכה שלנו, ילוו את המטופלים שלך ויעניקו להם את מלוא תשומת הלב עד לשיפור המיוחל. בעזרת תוכנות משוב וניטור מתקדמות, צוות המרכז יעקוב באופן רציף אחר השיפור בתפקודם היומיומי ויבדוק אם קיימות תופעות לוואי. האבחון, הטיפול, המרשם והמעקב מתבצעים מהנייד לנוחיות המטופלים, ואין צורך לצאת מהבית או להגיע למרפאה ולבזבז זמן יקר. כך נוכל ללוות את התהליך מרחוק ולדאוג לחזרתם המהירה לחיים של המטופלים שלך.

הפנה מטופל לטיפול נפשי וירטואלי – עם פגישות זמינות תוך 72 שעות או פחות

זמינות מיידית

איבחון מדוייק ומהיר

התאמת טיפול תרופתי אישי

מעקב וליווי צמוד

עד פי 2 תגובה חיובית למרשם.
90% מהמטופלים דיווחו על שיפור במצבם הנפשי לאחר 8 שבועות בלבד.

ד"ר ראמי ח'ורי

פסיכיאטר

ד״ר רן ברזילאי

פסיכיאטר

אורי שוקרון

עו"ס ומנהלת תיק מטופל

שיטת הטיפול והליווי שלנו פורצת דרך גם בתקשורת

בואו נעבוד יחד בשביל להעניק למטופלים שלכם את הטוב ביותר:

© 2023 HealthyMind by TALIAZ Ltd. All Rights Reserved

דף הבית | מדיניות הפרטיות | תנאי שימוש