שירות פסיכיאטרי אונליין מותאם אישית לכל מטופל

גישה אישית, טכנולוגית, יעילה, מהירה, ופורצת דרך, מבלי לצאת מהבית.

כוללת אבחון וליווי צמוד על ידי צוות פסיכיאטרים ומטפלים.

צוות הפסיכיאטרים המקצועיים

ד"ר ראמי ח'ורי

ד"ר ראמי ח׳ורי, פסיכיאטר מבוגרים מומחה, בחטיבה הפסיכיאטרית בקריה הרפואית לבריאות האדם, רמב"ם ועובד כפסכיאטר ביחידה לטיפול יום.

ד׳׳ר ח׳ורי הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. התמחה בפסיכיאטריה של המבוגרים במרכז הרפואי רמב"ם ו עבר שלב א (בהצטיינות) ושלב ב בהתמחות. במקביל לעבודתו ברמב׳׳ם, ד׳׳ר ח׳ורי שימש כפיכיאטר בבית המאזן ״מסאחה״ ובקהילה הטיפולית ״כפר איזון״.

ד׳׳ר ח׳ורי הינו בוגר תכנית ללימודי פסיכותרפיה ביחידה ללימודי המשך בפקולטה לרפואה בטכניון , חבר במספר איגודים ישראליים ובינלואמיים – איגוד הפסיכיאטריה בישראל, האיגוד הישראלי לפסיכיאטריה ביולוגית, החברה הישראלית לבריאות הנפש בקהילה, איגוד הפסכיאטריה האירופאי EPA. השתתף בכנסים בינלאומיים והשתלם בשיטות לטיפול מרחוק בפסכיאטריה.

ד׳׳ר ח׳ורי עוסק במחקר קליני בהבנת הנוירו-ביולוגיה של מחלות פסיכיאטריות והקשר בין הדמיות מוחיות להפרעות פסיכיאטריות.

תחומי ההתעניינות הספציפיים – פסיכיאטריה דחופה ומיון פסכיאטרי , אבחון פסכיאטרי בדגש על שיטות אבחון חדשניות, חדשנות וטכנלוגיה בתחום בריאות הנפש, אינטגרציה בין שיטות טיפול ואבחון חדשניות ורפואה מותאמת אישית.

ד"ר מתן אברהמי
ד"ר מתן אברהמי, פסיכיאטר ילדים ונוער מוסמך, סגן מנהל המחלקה לפסיכיאטריה בגילאי גן ומנהל שירות לילדים ובני נוער עם אוטיזם ומחלות פסיכיאטריות נלוות ב-GMHC.

ד"ר אברהמי סיים את הכשרתו כפסיכיאטר ילדים ב-GMHC בשנת 2016. בנוסף לתפקידו ב-GMHC, ד"ר אברהמי מנוסה בעבודה עם ילדים צעירים עם ASD, לרבות פסיכופרמקולוגיה של ASD וקשר עם המסגרת החינוכית של ילדים בחינוך רגיל ומיוחד. וכיום הוא רופא מייעץ לילדים בגיל הרך עם ASD ב"אגודת OTI לילדים בסיכון".
בנוסף למומחיות הקלינית שלו, ד"ר אברהמי עוסק בחקר פסיכיאטריית ילדים ומתעניין במיוחד בחקר תהליכים ביולוגיים הקשורים להפרעות נוירופסיכיאטריות ולמחלות פסיכיאטריות נלוות באוטיזם.
ד"ר נדיה בנרשטיין

דר' ד"ר ברנשטיין היא פסיכיאטרית מומחית העובדת בחטיבה הפסיכיאטרית בבית החולים רמב"ם ומשמשת כרופאה בכירה לבריאות הנפש וכרופאה בכירה במחלקה הפסיכיאטרית הפתוחה.

ד"ר ברנשטיין היא בוגרת בית הספר לרפואה Izhevsk State Medical Academy, Russia והתמחתה בפסיכיאטריה בבית החולים רמב"ם חיפה. כמו כן היא בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של החטיבה הפסיכיאטרית ברמב"ם והטכניון ובעלת תעודת הסמכה בפסיכוגריאטריה.

ד׳׳ר ברנשטיין משמשת כיועצת פסיכיאטרית במעון חירום לנשים, ויועצת בעמותת " ניצן"- עמותה לקידום אוכלוסיות לקויות למידה

 

ד"ר אליאס ג'הג'אה

דר ד"ר אליאס ג'הג'אה הינו פסיכיאטר מבוגרים שעובד כרופא בכיר במרפאה הפסיכיאטרית במרכז רפואי רמב"ם.

הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית והדסה בירושלים. התמחה בפסיכיאטריה של המבוגרים במרכז הרפואי רמב"ם.

ד׳׳ר ג׳הג׳אה השתלם במגוון של שיטות טיפול כגון DBT (טיפול התנהגותי דיאלקטי).

תחומי התעניינות- זיהוי וטיפול מוקדמים בקרב צעירים, טיפול באנשים המתמודדים עם הפרעה פוסט טראומתית.

ד"ר ענאן אסוייד

מומחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר

ד״ר ענאן אסוייד הוא מומחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בחטיבה הפסיכיאטרית בקריה הרפואית לבריאות האדם, רמב״ם, ובבית חולים לבריאות הנפש ״מעלה הכרמל״. כיום, ד"ר אסוייד הוא מנהל היחידה להתערבות במשבר ומניעת אובדנות אצל ילדים ונוער בשני המרכזים. במקביל לעבודתו בבתי החולים רמב"ם ומעלה הכרמל, משמש כפסיכיאטר במספר מעונות לבני נוער, כפסיכיאטר אחראי בגני תקשורת, וכן מקבל מטופלים דרך חולים ״ לאומית״.

ד״ר אסוייד הינו בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ״בארי״, איטליה, שם סיים את הלימודים בהצטיינות. התמחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית חולים מעלה הכרמל. כמו כן, סיים לימודי המשך באוניברסיטת תל אביב.

דר אסוייד הינו חבר באיגוד הפסיכיאטריה של הילד והתבגר והשתתף במספר כנסים מקומיים ובין לאומיים חשובים.

תחומי התעניינות – התערבות במשבר אצל ילדים ובני נוער, התערבות משפחתית, מניעת אובדנות, חדשנות בתחום בריאות הנפש, רפואה מותאמת אישית

ד"ר איליה גרוביץ'

ד"ר איליה גרוביץ' הינו פסיכיאטר מומחה של מבוגרים העובד בשירותי בריאות הנפש קופת חולים "כללית".  

הוא בוגר "האקדמיה הממלכתית לרפואה באסטרחן", רוסיה, שם סיים את לימודי הרפואה. לאחר עליתו לארץ התמחה בפסיכיאטריה של המבוגרים במרכז הרפואי רמב"ם.

ד"ר איליה גרוביץ' הינו חבר באגודה הישראלית לפסיכוסומטיקה והשתתף במספר כנסים והשתלמויות.

תחומי התעניינות ומומחיות- אבחון, הדרכה והתאמת טיפול עבור אנשים המתמודדים עם הפרעת חרדה, הפרעת טורדנית כפייתית ופוביה חברתית. קשר הדדי בן גוף ונפש. פסיכוחינוך.

יחס אישי לכל מטופלת ומטופל

קליניקת Healthy Mind משלבת כלים אבחוניים דיגיטליים ומערכות תומכות החלטה – Decision Support Tools (העומדים בדרישות אמ"ר, CE באירופה ותקני ISO של מכשור רפואי).

השימוש במערכת בינה מלאכותית הנעזרת באלגוריתמים המתבססים על שאלונים אבחנתיים, נתונים קליניים וסוציודמוגרפיים של המטופלים בשילוב ליווי צמוד של כל מטופל על ידי מנהלי תיק (פסיכולוגים ועובדים סוציאליים) מסייעים בחידוד האבחנה של המטופל ומתן טיפול תרופתי מותאם אישית.

מודל זה מאפשר לפסיכיאטר המטפל לשפר את חווית המטופל, ללא מגבלה של מיקום גיאוגרפי, והכי חשוב להעניק טיפול מהיר (תוך מספר ימים), אמפתי ומקצועי המותאם למטופל

למידע נוסף וקביעת תור
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

"

"

"הגעתי ל Healthy Mind בעקבות חיפוש אחר מענה פסיכיאטרי עבור מטופלת שלי, שהמענה התרופתי שקבלה במסגרת האשפוז, ולאחר מכן בקופ"ח, התברר כלא מתאים עבורה. המענה שקבלה המטופלת שלי ב- Healthy Mind היה מהיר, אדיב ומקצועי. השרות המוצע כולל ליווי אישי וצמוד המשלב כלים אבחוניים המאפשרים אבחנה והתאמה תרופתית מקסימלית, והשיפור במצבה הורגש מיד.
אני ממליצה בלב שלם להשתמש בשרותיהם.”

- טלי חורי - פסיכותרפסטית -

עם פגישות זמינות תוך 72 שעות או פחות

זמינות מיידית

איבחון מדוייק ומהיר

התאמת טיפול תרופתי אישי

מעקב וליווי צמוד

עד פי 2 תגובה חיובית למרשם.
90% מהמטופלים דיווחו על שיפור במצבם הנפשי לאחר 8 שבועות בלבד.

למידע נוסף וקביעת תור
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

© 2023 HealthyMind by TALIAZ Ltd. All Rights Reserved

דף הבית | מדיניות הפרטיות | תנאי שימוש